!!! FuTbOl'uN PrEnSi ArDa'm !!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!!! FuTbOl'uN PrEnSi ArDa'm !!!

!!! FuTbOl'uN PrEnSi ArDa'ma !!!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

İsyan bu haykırış

YazarMesaj
ArDa_HaTiCe
Admin
ArDa_HaTiCe

İsyan bu haykırış Empty
MesajKonu: İsyan bu haykırış   İsyan bu haykırış EmptyPerş. Ara. 18, 2008 9:02 am

Son haftalarda formsuz olduğu gerekçesiyle eleştirilen Arda, FANATİK aracılığıyla sitem dolu mesajlar gönderdi: “Değişen ben değilim ki; sistem. 3-5-2´ye döndük, yüküm iki kat arttı. Bunu nasıl görmezler, anlamıyorum"
‘Hem hücum hem defans’
Galatasaray'ın genç yıldızı Arda Turan, son haftalarda formsuz olduğu gerekçesiyle kendisine yöneltilen eleştirilere FANATİK aracılığıyla cevap verdi. Yapılan yorumların kendisini yıpratamayacağını, yine bunlara üzüldüğünü belirten 21 yaşındaki futbolcu, “Herkes düşüşte olduğumu söylüyor. Halbuki ben her zamanki Arda’yım. Değişense sistem. 3-5-2’ye döndüğümüzü, sorumluluğumun iki kat arttığını, hem hücuma hem de defansa yardım ettiğimi görmüyorlar mı?” diye konuştu.

‘Derbiyi de kazanırız...’
Takımdaki uyumun mükemmel seviyede olduğunu, son 3 haftadaki çıkışa herkesin katkı yaptığının altını özellikle çizen Arda, sözlerine şöyle devam etti: “Yolumuza hız kesmeden devam ediyoruz. Başta hocamız Skibbe olmak üzere, tüm takımın birbiriyle uyumu çok iyi. Şimdi tek düşüncemiz Beşiktaş maçı. Taraftarlarımızın içi rahat olsun. Onların da desteğiyle bu derbiyi kazanır, yeni yıla kafamız rahat ve moralli gireriz.”

Yalçın DÜMER
https://futbolunprensiardam.yetkin-forum.com

İsyan bu haykırış
1 sayfadaki 1 sayfası