!!! FuTbOl'uN PrEnSi ArDa'm !!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

!!! FuTbOl'uN PrEnSi ArDa'm !!!

!!! FuTbOl'uN PrEnSi ArDa'ma !!!

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

ESKİ BİR YAZI

YazarMesaj
ArDa_HaTiCe
Admin
ArDa_HaTiCe

ESKİ BİR YAZI Empty
MesajKonu: ESKİ BİR YAZI   ESKİ BİR YAZI EmptyPaz Ekim 12, 2008 3:10 pm

Eski bi yazi:

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, Galatasaray’ın kendisine 10 milyon dolar borcu olduğunu ileri sürerek, "Bunu, son maçta başkandan istedim" dedi.

Arda Turan’ın, Galatasaray’da forma giymesinde kendisinin de önemli payı olduğunu vurgulayan Cavcav, önceki günkü Galatasaray-Gençlerbirliği maçında, sarı kırmızılı kulübün başkanı Özhan Canaydın ile arasında geçen diyaloğu şöyle anlattı: "Maç devam ederken Canaydın’a dönüp, (bana 10 milyon dolar borcunuz var. Bunu ne zaman ödeyeceksiniz) diye sordum. Başkan, buna çok şaşırdı. (Ne zaman böyle bir borç aldık) der gibi yüzüme baktı. Ben de kendisine, sezon başında bizden Erkan Özbey’le anlaştınız. Hatta protokol bile yaptınız. O zaman size telefonda (O bizim takım kaptanımız. Bize lazım. Üstelik 27 yaşında. Siz Galatasaray olarak bu yaştaki oyuncuyu alacağınıza, Vestel Manisa’da stajını tamamlayan genç Arda’yı oynatın. Hem yetenekli hem de ilerisi için ümit veriyor.. Bana dua edersiniz) dedim. Sonrasında Erkan bizde kaldı. Arda da Galatasaray’da oynama fırsatı buldu. Bugün bakıyorum Arda için 18-20 milyon dolar bedel biçiyorsunuz. O gün sizi Arda konusunda ikna etmeseydim, belki bu genç yıldız takımda olmayacaktı. O yüzden şimdi Arda için belirlediğiniz rakam olan 20 milyon doların yarısını istiyorum."
https://futbolunprensiardam.yetkin-forum.com

ESKİ BİR YAZI
1 sayfadaki 1 sayfası